АІС пропонує вантажну, спеціальну та комунальну техніку з вигодою до 300 тис. грн.

Автор
Оцініть
(31 голосів)

Автомобілі МАЗ впродовж протягом цілого ряду років залишаються найбільш затребуваними в вантажних перевезеннях та комунальних роботах. Високі показники надійності, ефективності та економічності підтверджуються першим місцем на ринку та зростаючою часткою ринку.

Торгово-сервісна мережа АІС - офіційний дилер МАЗ в Україні, в рамках підтримки національних виробників, проводить сезон акційних розпродажів переобладнаної, спеціальної та комунальної техніки, виробленої на українських заводах на шасі МАЗ. Вигода досягає 300 000 грн.*:

Додатковою перевагою покупки МАЗ в АІС буде можливість придбання автомобіля в кредит або лізинг за ставкою всього від 4,7% річних у гривні без прив'язки до курсу валюти. **

Детальніше про автомобілі МАЗ та умові їх покупки в мережі Групи компаній АІС можна дізнатися за телефоном 0 800 500 205 або на сайті http://maz.ais.ua.

* Вказана ціна за одиницю товару на 10.07.2020 р на обмежений склад автомобілів 2017-2019 р.в. Під вигодою розуміється максимальна різниця в ціні між зазначеної акційною ціною та стандартною ціною на автомобілі 2020 р.в. Спеціальна цінова пропозиція діє з 10.07.2020 р по 31.10.2020 р в торгово-сервісній мережі АІС по всій Україні. Ціна може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.

** Акційна кредитна програма діє в торговій мережі АІС по всій території України в період з 01.07.2020 р по 31.10.2020 р (включно). Кредитує АТ "КБ" Глобус ": Ліцензія НБУ №240 від 21.01.2019 р. Більш детальна інформація на сайті https://globusbank.com.ua.

Інформація про компанію

Рік заснування - 1992. АІС є одним з найбільших операторів на ринку техніки для бізнесу та сім'ї. Компанія спеціалізується на продажу та сервісному обслуговуванні:

- автомобілів легкових (як нових, так і з пробігом), комерційних, вантажних, спеціалізованих;

- автобусів, мікроавтобусів, вантажопасажирської техніки;

- тракторів і супутнього додаткового і навісного обладнання до них.

Торгово-сервісна мережа складається з центрів продажів і станцій технічного обслуговування по всій країні, магазинів запасних частин.

Компанія пропонує Клієнтам сотні моделей нових автомобілів, автобусів, тракторів і спеціальної техніки провідних світових виробників.

Прочитано 651 раз

АІС

Основні напрямки діяльності - продаж та сервісне обслуговування легкових, комерційних та вантажних автомобілів, спеціальної техніки, автобусів, сільгосптехніки. Компанія пропонує клієнтам кілька сотень моделей провідних світових брендів.

Розвинена інфраструктура групи компаній АІС дозволяє забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів на всіх етапах експлуатації транспортних засобів та в кожному регіоні України. 

За час своєї роботи компанією реалізовано більше 400 000 транспортних засобів, завойовано довіру більше 500 000 клієнтів, які включають десятки тисяч компаній та організацій.

 

Інформаційна лінія АІС: 0 800 500 205

https://ais.ua/

 

https://ais.ua/ | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дивіться також

 • Вахтовый автобус ТК-М-6312-АС-20 на базе МАЗ

  Вахтовый автобус ТК-М-6312-АС-20 на базе МАЗ-6312С3 - это бригадный автомобиль, сделанный на шасси МАЗ-6312с3 6x4. Данные бригадные автомобили на базе МАЗ помогают обслуживать и ремонтировать ЛЭП, обслуживать газо- и нефтемагистрали, а также другие виды коммуникаций в труднодоступных районах сельской, горной и лесной местности. Кузовная надстройка вахтовки сделана на Заводе спецтехники «Техкомплект».

 • Автотопливозаправщик АТЗ-12 на базе МАЗ-5340 2 секции

  Колесная формула: 4x2

  Количество секций: 2

  Объем кузова, куб.м: 12

  Тип кузова: цистерна для ГСМ


 

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ
АІС:

0 800 500 205

Замовити техніку

Передзвоніть мені

Типи техніки на виставці: 

Техніка:Комерційні автоНавантажувачіЕкскаваториЕкскаватори-навантажувачіГрейдериАсфальтоукладачіВилкові навантажувачіДробаркиВійськова техніка

 

Бренди на виставці: 

Бренди:IVECOLonkingMcCloskeyMecalacMercedes-BenzSDLGVolvo CE

 

Замовити техніку
Передзвоніть мені

 

 

 

Типи техніки на виставці:

Типи техніки на виставці: 

Техніка:Комерційні автоНавантажувачіЕкскаваториЕкскаватори-навантажувачіГрейдериАсфальтоукладачіВилкові навантажувачіДробаркиВійськова техніка

Бренди на виставці:

Бренди на виставці: 

Бренди:IVECOLonkingMcCloskeyMecalacMercedes-BenzSDLGVolvo CE