Your image

Будучи найбільшим гравцем глобального транспортного світу, IVECO виступає в ролі міжнародного лідера в області розробки, виробництва, торгівлі та обслуговування дуже широкої гами легких, середніх і важких комерційних автомобілів.

Pedro Prank

Новий S-WAY – відмінне рішення, що відповідає нинішнім і майбутнім потребам в сфері перевезень. Це єдиний автомобіль в своєму класі, в якому для зниження Ваших витрат використовується такий широкий комплекс інтегрованих функцій. 

Він також демонструє найвищу ефективність і продуктивність завдяки новим двигунам Євро-6 з системою IVECO HI-SCR, а також технологіями, що знижує експлуатаційні витрати частково за рахунок більш високого крутного моменту і потужності, що розвивається двигуном.

Кабіна нового S-WAY має унікальний дизайн, забезпечує неперевершений комфорт і оснащена революційними технологіями: система IVECONNECT і ергономіка водія, органи управління і сидіння, спальні місця і відсіки для зберігання, матеріали і кольори - все в новому Stralis створено для більш високої якості життя і роботи. Завдяки найнижчим витраті в своєму класі, ще більшій надійності і залишковій вартості, а також оперативному та доступному обслуговуванню, новий S-WAY гарантує оптимальні експлуатаційні витрати протягом усього терміну служби автомобіля.

Sample title

Замовити IVECO S-WAY:

Ваше повідомлення успішно відправлено! Дякуємо!
Щось пішло не так...

IVECO Trakker

Your image

Нові моделі автомобілів Trakker виконають будь-яку роботу. Нездоланна перешкода? Жодних проблем. Неймовірне обмеження? Жодних проблем. Нова модельна лінія автомобілів Trakker компанії Iveco має покращений, більш функціональний дизайн, завдяки чому досягається оптимізована продуктивність та надійність.

Новий Trakker розроблений для виконання будь-якої роботи за будь-яких погодних умов та на будь-якому покритті – від ґрунтових доріг до екстремальних умов за повної відсутності доріг – з найвищим рівнем безпеки, комфорту та продуктивності. Завдяки запропонованим характеристикам та широкій лінійці варіантів, новий Trakker стане саме тим автомобілем для кожного завдання.

Замовити IVECO Trakker:

Ваше повідомлення успішно відправлено! Дякуємо!
Щось пішло не так...

ІВЕКО УКРАЇНА

Компанія ІВЕКО УКРАЇНА працює на українському ринку з 1996 року. Основні завдання підприємства: продаж автомобілів усього модельного ряду IVECO, включаючи вантажні шасі, фургони, магістральні тягачі, дорожні і позашляхові автомобілі. Крім цього, підприємство займається поставками всіх необхідних запчастин і наданням сервісних послуг через дилерську мережу. На сьогоднішній день, ІВЕКО УКРАЇНА пропонує своїм клієнтам надійні, економічні і адаптовані для роботи в Україні автомобілі сімейства Daily, EuroCargo, Stralis, Trakker.

Sample title

Виробничі цехи

У всіх виробничих цехах Iveco застосовуються найсучасніші технології і технологічні процеси, що дозволяють випускати високоякісні автомобілі, забезпечуючи при цьому створене для людей робоче середовище. В результаті цього всі заводи Iveco отримали сертифікат ISO 9001 - vision 2000 (якість систем управління) і сертифікат ISO 14000 (екологічний менеджмент).

Sample title

Науково-дослідні центри

Великі капіталовкладення Iveco в розташовані в різних частинах світу науково-дослідницькі центри націлені на розробку нових технологій і продуктів. Мета цих капіталовкладень полягає у створенні автомобілів з найкращими в своєму класі робочими характеристиками, низькими експлуатаційними витратами і високими екологічними стандартами - у багатьох випадках, передбачаючи нові вимоги міжнародного законодавства з охорони навколишнього середовища.

Sample title

Продаж і сервісна мережа

Iveco має глобальну мережу продажів і сервісного обслуговування, що простирається через п'ять континентів і пропонує клієнтам понад 2000 точок продажів і більше 5000 сервісних станцій. Компанія покладається в своїй діяльності на фінансово стійких і досвідчених партнерів, які віддають свої підприємницькі навички і професійні знання на службу клієнтам.

Контакти

Замовити техніку:

Ваше повідомлення успішно відправлено! Дякуємо!
Щось пішло не так...
ТOВ ІВЕКО УКРАЇНА

01015, Україна, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15А, БЦ "МЕРКС", 5 поверх

+38-050-5205979

Транспорт - це енергія, енергія заражає, енергія створює віртуальне коло, в якому кожен отримує більше і віддає більше. Iveco застосовує цей принцип до всіх осіб, які зацікавлені в ній - від клієнтів до співробітників, постачальників і дилерів. Будучи найбільшим гравцем глобального транспортного світу, Iveco виступає в ролі міжнародного лідера в області розробки, виробництва, торгівлі та обслуговування дуже широкої гами легких, середніх і важких комерційних автомобілів.

Компанія виробляє також пасажирські транспортні засоби та спеціальні автомобілі для потреб збройних сил і цивільної оборони та спеціальні транспортні засоби, наприклад, пожежні автомобілі. Наші автомобілі використовують найостанніші інженерні розробки і технології до своєї широкой гамі двигунів, що працюють на дизельному і альтернативних видах палива. У їх число входить природний газ (CNG), різні біопалива, гібридні технології і електричні двигуни.

 

Замовити техніку
Передзвоніть мені