Your image

Construction Equipment Development Group

Продаж фронтальних та вилкових навантажувачів Lonking, дробильно-сортувального обладнання McCloskey, асфальтних заводів Parker, техніки з досвідом.

Your image

Фронтальні навантажувачі Lonking

Фронтальний навантажувач - універсальна спецтехніка, різновид ковшового навантажувача, призначена для захоплення, вантаження і транспортування різних матеріалів, а також для виконання кар'єрних і землерийних робіт.

Фронтальний навантажувач здатний транспортувати вантажі, буксирувати різне обладнання на невеликі відстані.

Основним робочим обладнанням навантажувача є ківш, закріплений на кінці підйомної стріли. Також для ряду моделей передбачено змінне обладнання (кранові гаки, гуськи, вила, ковші різної місткості, вилки для одиночних вантажів, захвати для колод, снігоочисники, двощелепні ковші та ін.)

Sample title

Ще техніка Lonking

Замовити навантажувачі Lonking:

Ваше повідомлення успішно відправлено! Дякуємо!
Щось пішло не так...

Щокові дробарка J40 служить для первинного дроблення нерудних матеріалів і для повторного використання (повернення в оборот) різних відходів виробництва.

Ця модель відрізняється компактністю (в порівнянні з дробаркою J50). Разом з тим, вона має великий прийомний отвір 1016 х 610 мм, завдяки якому посилюються її експлуатаційні показники. Крім цього, J40 має економічну силову установку CAT C6.6.

Sample title

Замовити дробарку McCloskey:

Ваше повідомлення успішно відправлено! Дякуємо!
Щось пішло не так...

CONSTRUCTION EQUIPMENT DEVELOPMENT GROUP

– це компанія, що стабільно розвивається, основними напрямками діяльності якої, є:

Sample title

Будівельна та промислова техніка:

поставка складного і унікального будівельного, дорожньо-будівельного, і промислового обладнання, різних сфер застосування

Sample title

Техніка для гірничої промисловості:

поставка запасних частин до обладнання та техніки гірничої промисловості та будівництва

Sample title

Індивідуальні замовлення:

комплексні поставки допоміжних матеріалів за індивідуальними заявками клієнтів

Сервіс та гарантія

У компанії Lonking глибоко переконані, що лише перша машина продається завдяки зусиллям продавців, друга ж машина, як і всі наступні, продаються вже завдяки якості виготовлення самої машини і якості післяпродажного обслуговування.

Компанія Lonking, в особі офіційного представництва Lonking Holdings Limited в Україні компанії ТОВ "Констракшен Еквіпмент ДГ», докладуть максимум зусиль до того, щоб зберегти ефективність Вашого обладнання.

CONSTRUCTION EQUIPMENT DG надає повну сервісну підтримку протягом всього терміну експлуатації всієї техніки і устаткування, що постачається, повне гарантійне та післягарантійне обслуговування, монтаж і введення в експлуатацію, навчання персоналу, надання експлуатаційної документації російською мовою, забезпечення оригінальними запасними частинами протягом усього терміну експлуатації.

Sample title

Контакти

Замовити техніку:

Your data is successfully submiited. Thank you!
There's something wrong when submitting your data.
Зв'яжіться з нами

03148, Україна, м. Київ, вул. Жмеринська, 26, офіс 7

+380 68 364 72 12

https://construction-group.com.ua/

 

Замовити техніку
Передзвоніть мені