Стенди виставки

Sample title

ETS Group – це єдиний український офіційний дилер будівельної техніки Volvo. Також представники таких світових брендів як: SDLG, Sennebogen, Goodyaer, Goldhofer, Faresin, Mecalac.

Sample title

Продаж фронтальних та вилкових навантажувачів Lonking, дробильно-сортувального обладнання McCloskey, асфальтних заводів Parker, техніки з досвідом.

Sample title

Mercedes-Benz (АТП «Атлант»)

АТЛАНТ, офіційний дилер Mercedes-Benz, надає послуги з продажу мікроавтобусів, комерційних та вантажних автомобілів марки Mercedes-Benz. Для покупців на підприємстві діють різні форми продажу автомобілів: на замовлення та в лізинг.

Sample title

Iveco має глобальну мережу продажів і сервісного обслуговування, що простирається через п'ять континентів і пропонує клієнтам понад 2000 точок продажів і більше 5000 сервісних станцій. Компанія покладається в своїй діяльності на фінансово стійких і досвідчених партнерів, які віддають свої підприємницькі навички і професійні знання на службу клієнтам.

Sample title

Завод спецтехніки Техкомплект

На сьогоднішній день ми по праву вважаємося Виробництвом №1 для тих, хто хоче купити автовежу, автокран, кран-маніпулятор, автопаливозаправник та інші види навісного обладнання та підйомних механізмів. Виробничо-технічна база Техкомплект дозволяє виконувати не тільки виготовлення, а й повну передпродажну підготовку, сервісне обслуговування, гарантійний та позаплановий ремонт спецтехніки та автовишок.