Your image

Єдиний офіційний український дилер будівельної техніки Volvo. Також представник таких світових брендів як: SDLG, Sennebogen, Goodyaer, Goldhofer, Faresin, Mecalac

Your image

Історія Volvo Construction Equipment почалася понад 180 років тому в Ескільстуні, Швеція. У середині 1800-х років троє людей започаткували Volvo Construction Equipment: Йохан Теофрон Манткелл і брати Жан і Карл Герхард Боліндер.

Протягом багатьох років – завдяки злиттям та поглинанням, а також у внутрішньому розвитку та природному зростанню компанія стала одним із найбільших світових виробників будівельного обладнання.

На онлайн виставці представлена техніка:

Sample title

Замовити техніку Volvo CE:

Ваш запит успішно надіслано. Дякую!
Під час подання ваших даних щось не так.

Історія бренду SDLG стартує з 1972 року, на сьогоднішній день компанія є одним із світових провідних постачальників фронтальних навантажувачів та іншої будівельної техніки. SDLG використовує виробничу програму світового класу, забезпечуючи гідну якість, ефективність та надійність у своєму асортименті фронтальних навантажувачів, екскаваторів, екскаваторів-навантажувачів та іншої дорожньо-будівельної техніки.

Навантажувачі торгової марки SDLG призначені для вирішення конкретних профільних завдань, що відрізняються прийнятною вартістю для українського споживача, доступністю сервісного обслуговування та бюджетними витратними матеріалами.

Компанія ЕТС є авторизованим дилером SDLG в Україні, навантажувачі SDLG знаходяться на території України, готові до роботи на українських підприємствах. Також є можливість зробити замовлення необхідної техніки з індивідуальної комплектації із заводу-виробника. Технічний персонал компанії ЕТС пройшов навчання на заводі-виробнику в Китаї, на складі в Україні є весь необхідний асортимент витратних матеріалів для своєчасного та якісного обслуговування та ремонту всього асортименту техніки бренду SDLG.

На онлайн виставці представлена ​​техніка:

Sample title

Замовити техніку SDLG:

Ваш запит успішно надіслано. Дякую!
Під час подання ваших даних щось не так.

Компанія "ЕТS" – 
надійний партнер для вашого бізнесу

ТОВ "ЕТS" є ексклюзивним дилером та єдиним постачальником будівельної техніки Volvo Construction Equipment в Україні, постачає та здійснює сервісне обслуговування техніки з 1996 року.

0МЕХАНИК
0РОКІВ НА РИНКУ
0СЕРВІСНИХ МАШИН
0РОКУ ГАРАНТІЇ НА ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

Спецтехніка від ETS: ефективні рішення для успіху вашого бізнесу

Маючи широкий асортимент продуктів і послуг для забезпечення вашого успіху, ми готові стати надійним партнером для вас!

Sample title

Широкий асортимент техніки на складі

Каталог спецтехніки та додаткового обладнання, представлений у нашій компанії, відрізняється широким асортиментом техніки практично для будь-яких сфер застосування. Додаткове обладнання Volvo відповідає потребам, пов'язаним із роботою у конкретній сфері. Співпрацюючи з нашою компанією, ви завжди можете бути впевненими, що ваші побажання будуть враховані, адже для кожного клієнта ми збираємо машини індивідуально, з урахуванням завдань, які ставляться перед технікою.

Sample title

Професійний сервіс

Чільне місце у роботі компанії займає організація сервісного обслуговування. Всі наші центри оснащені найсучаснішим діагностичним та ремонтним обладнанням, мають широкий асортимент витратних матеріалів та запасних частин. Клієнти компанії, у разі необхідності оперативно усунути несправності, безпосередньо у місцях експлуатації устаткування мають у своєму розпорядженні мобільні сервісні групи. У частині технічного ремонту спецтехніки та сервісних послуг постійними клієнтами ЕТS на сьогодні є понад 500 організацій, причому це число постійно зростає. Також обладнання попередньо можна переглянути в нашому інтернет магазині.

Sample title

Завжди індивідуальний підхід

Залежно від умов експлуатації на об'єктах замовників, професіонали нашої компанії виконують підбір оптимальної конфігурації техніки. З метою повного задоволення потреб конкретного замовника, умови та терміни постачання обговорюються індивідуально у кожному окремому випадку. Політика продажів нашої компанії спрямована на довгостроковий та перспективний розвиток, забезпечення високоякісного сервісу та технічного обслуговування. Щороку стає все більше фірм, для яких спецтехніка, що постачається нами, стала прикладом якості та надійності, які мали можливість переконатися в надійності партнерства з нашою компанією.

Контакти

Ваш запит успішно надіслано. Дякую!
Під час подання ваших даних щось не так.
Зв'яжіться з нами

0 800 300 771

067-353-56-94

https://ets-group.com.ua/

Чекаємо на вас у наших офісах у Києві, Дніпрі та Львові. Завжди допоможемо!

Фінансування

Вартість спецтехніки спантеличує ваш бюджет? Не проблема! Продаж спецтехніки в Україні компанією ETS передбачає найвигідніші для клієнтів умови купівлі запасних частин та техніки, використовуючи різні фінансові схеми. Ми подбали про те, щоб ви мали можливість придбати необхідне обладнання на умовах, найкращих для вашого бізнесу, відповідно до ваших фінансових та інвестиційних планів.

 

Замовити техніку
Передзвоніть мені