Гвинтова повітродувка ЕBS: чиста ефективність

Автор
Оцініть
(38 голосів)

Гвинтова повітродувка EBS 410 від Kaeser є новою віхою в області безмасляних повітродувок, які застосовуються, зокрема, в галузі водного господарства.

Завдяки об'ємному потоку від 10 до 40 м³/хв і перепаду тиску від 0,3 до 1,1, а також потужності двигунів від 22 до 75 кВт інноваційна повітродувка EBS 410 встановлює нові стандарти енергоефективності, компактності і автоматизації.

Версія SFC оснащена вбудованим перетворювачем частоти та синхронним реактивним двигуном. Цей тип двигуна без ковзання поєднує в собі переваги високоефективних двигунів з постійним магнітом і міцних зручних в обслуговуванні асинхронних двигунів. Завдяки змінній частоті обертання об'ємний потік регулюється у міру необхідності та досягається діапазон управління 1:4, який можна проходити дуже динамічно.

Версія STC тепер є ще більш ефективною. Вона має енергозберігаючий двигун IE4 Super Premium Efficiency, який також зменшує споживання енергії і, таким чином, витрати на енергію.

Загальним для обох виконань є передача потужності від двигуна до компресора без втрат за допомогою редуктора, що не потребує технічного обслуговування. У порівнянні з попередньою моделлю, вони мають поліпшену на вісім відсотків питому потужність. Таким чином, повна машина досягає реактивного ККД до 80 відсотків, що є найвищим показником у цьому діапазоні продуктивності для безмасляних машин. Для досягнення прогнозованих показників продуктивності в реальності, Kaeser гарантує їх у межах вузьких допусків ISO 1217-C/E.

Крім того, ККД проходить рівномірно по всьому діапазону регулювання, а на об'ємну витрату майже не впливають коливання тиску по всьому широкому діапазону регулювання. Завдяки цьому повітродувки дуже добре керуються і регулюються в будь-який час за допомогою систем керування. Це також сприяє економії коштів і означає менше зусиль для інтеграції в системи керування.

Нові повітродувки випускаюся у двох типорозмірах — до 37 кВт і до 75 кВт. Вони вражають не лише своїм привабливим дизайном. Також можливо встановити їх поруч, що значно зменшує потребу в просторі. Зокрема, компактна версія 37 кВт — справжнє диво завдяки своїм компактним розмірам. Вона потребує лише 2,2 м² (версія до 75 Вт — 2,6 м²).

Гвинтові повітродувки EBS 410 поставляються готовими до запуску з повною системою керуванням та перетворювачем частоти або стартером «зірка-трикутник». Всі установки мають маркування CE і EMС («електромагнітна сумісність»). Це значить, що витрати планувальника, користувача й виробника установки на проектування, монтаж, сертифікацію, документацію та введення в експлуатацію зводяться до мінімуму. Низький рівень шуму під час роботи забезпечується завдяки надзвичайно ефективному поглинанню шуму й пульсацій.

Прочитано 627 раз

Kaeser Kompressoren

Сімейне підприємство KAESER KOMPRESSOREN є одним із провідних світових виробників і постачальників продукції та послуг у сфері виробництва стисненого повітря. Заснована в 1919 році як машинобудівна майстерня, сьогодні компанія Kaeser має два виробничих підприємства в Німеччині. У компанії працює близько 7000 співробітників по всьому світу.

Компанія KAESER KOMPRESSOREN пропонує таку продукцію та послуги:

 • Гвинтові компресори
 • Поршневі компресори
 • Пересувні компресори для будівництва
 • Системи керування виробництвом стисненого повітря
 • Вакуумні насоси
 • Повітродувки
 • Фільтри
 • Осушувачі
 • Пневматичні інструменти і комплектуючі
 • Консультування й планування
 • Аналіз потреби у стисненому повітрі
 • Договори підряду (моделі експлуатації компресорних станцій)
 • Обслуговування 

Компанія виробляє свою продукцію у двох містах: Кобург (Північна Баварія) та Гера (Тюрінгія). Продукція компанії відрізняється надійністю, енергоефективністю, економічністю та простотою в обслуговуванні і, тим самим, допомагає досягти головної мети Kaeser — максимальне задоволення потреб клієнта.

 

Головний офіс в Україні ТОВ «Кезер Компрессорен»:

08135, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Валентини Чайки, 16

Телефон і факс:

 • +38 044 593 47 87, +38 067 501 76 75 (Пн—Пт з 9:00 до 18:00)
 • +38 044 593 47 57, +38 067 501 33 11

https://ua.kaeser.com/

https://ua.kaeser.com/ | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дивіться також


 

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ
Kaeser Kompressoren:

044 593 47 87

067 501 76 75

Замовити техніку

Передзвоніть мені

Типи техніки на виставці: 

Техніка:Комерційні автоНавантажувачіЕкскаваториЕкскаватори-навантажувачіГрейдериАсфальтоукладачіВилкові навантажувачіДробаркиВійськова техніка

 

Бренди на виставці: 

Бренди:IVECOLonkingMcCloskeyMecalacMercedes-BenzSDLGVolvo CE

 

Замовити техніку
Передзвоніть мені

 

 

 

Типи техніки на виставці:

Типи техніки на виставці: 

Техніка:Комерційні автоНавантажувачіЕкскаваториЕкскаватори-навантажувачіГрейдериАсфальтоукладачіВилкові навантажувачіДробаркиВійськова техніка

Бренди на виставці:

Бренди на виставці: 

Бренди:IVECOLonkingMcCloskeyMecalacMercedes-BenzSDLGVolvo CE