Your image

Сімейне підприємство KAESER KOMPRESSOREN є одним із провідних світових виробників і постачальників продукції та послуг у сфері виробництва стисненого повітря. Заснована в 1919 році як машинобудівна майстерня, сьогодні компанія Kaeser має два виробничих підприємства в Німеччині. У компанії працює близько 7000 співробітників по всьому світу.

Your image

Якість Kaeser Kompressoren

Компактні установки продуктивністю до 5,0 м³/хв

Your image

Система захисту від замерзання

Запатентована система захисту від замерзання надає оптимальний захист при низьких температурах. 

Захищає пневматичні відбійні молотки від замерзання, подовжує термін служби пневматичних інструментів. Відсутня потреба в ручному регулюванні. 

Запатентована система захисту від замерзання — комбінація термоклапанів, які в залежності від навколишньої температури гарантують швидке досягнення та підтримання оптимальної робочої температури. Ця техніка вже тисячі разів доказала свою надійність. Ручне перемикання з літнього на зимовий режим стає непотрібним, внаслідок чого можна повністю виключити помилки при експлуатації.

Kaeser Mobilair GPS: модем GPS/GSM

Прихований модем GPS/GSM, інтегрований в установку в якості опції, надає користувачеві відомості про технічний стан установки онлайн. 

При виникненні несправності система активно повідомляє про помилку. 

Поряд з наданням інформації про кількість відпрацьованих годин і функцією визначення місця розташування, система допомагає при аналізі завантаження установки і плануванні робіт з технічного обслуговування.

Наші компактні пересувні компресори маневрені на дорогах та будівельних майданчиках і завдяки запатентованій системі захисту від замерзання надійно працюють навіть у найнесприятливіших умовах.

Максимальний тиск до 14 бар без гальм або з інерційним гальмом на додаткове замовлення Опціонально підготовка стисненого повітря (M27/M31/M36/M45/M50) Опціонально функція генератора (M27/M31/M36/M45) Пристрій для змащування інструментів, намотувач для шлангів та інші комплектуючи на замовлення

Sample title

Надійність та збереження матеріалів навіть за низьких температур: запатентована система захисту від замерзання у поєднанні із пристроєм для змащування інструментів забезпечує довгий термін служби й оптимальну доступність компресорів та інструментів. 
Транспортування без додаткового посвідчення водія для автомобілів з причепом: більшість моделей компактні й мають вагу до 750 кг й можуть транспортуватися навіть найменшими тягачами. 
Довговічність й тиха робота: корпус з поліетилену, виготовлений методом ротаційного формування забезпечує оптимальний захист від шуму та ударів.

Sample title

Замовити компактний пересувний компресор:

Your data is successfully submiited. Thank you!
There's something wrong when submitting your data.

У вас попереду особливі роботи або широкий спектр різних задач? Зконфігуруйте оснащення наших пересувних компресорів точно за вашими потребами. Кожен з варіантів оснащення перетворює компресор у спеціалізовану машину для виконання конкретних задач.

Максимальний тиск до 14 бар 
Опціональна підготовка стисненого повітря 
Опціональні синхронні генератори 
Численні варіанти на шасі та у стаціонарному виконанні 
Особливість M57utility й екологічного M58utility — розроблені тільки як стаціонарні пересувні компресори

Sample title

Замовити універсальний компресор:

Your data is successfully submiited. Thank you!
There's something wrong when submitting your data.

Обслуговування клієнтів

Sample title

Час — це гроші: ми робимо технічне обслуговування зручним

Організація високопрофесійних спеціалістів із глобальною мережею продажів і системою обслуговування забезпечує максимальну доступність усіх продуктів і послуг Kaeser у всьому світі. 
100 % якість і 100 % сервіс 
Одна з важливіших вимог до постачання стисненого повітря в промисловості — максимальна доступність. І це можна забезпечити для найкращих і найефективніших компонентів лише за умови якісного обслуговування. Високоякісне обслуговування забезпечує надійність постачання стисненого повітря й високий рівень безпеки виробництва.

Sample title

Технічне обслуговування на світовому рівні — безпосередньо у вас

KAESER SERVICE означає логістику постачання запасних частин і технічну компетенцію глобальної компанії — також у вашому регіоні. 
Швидка доставка — все на місці 
Оснащені для технічного обслуговування й запасу необхідних частин сервісні автомобілі Kaeser негайно готові до виконання ремонту. 
І завдяки швидкій доставці запасних частин ми надаємо допомогу швидко й без ускладнень. 
Під час виконання робіт з технічного обслуговування й ремонту наші фахівці використовують виключно оригінальні деталі Kaeser. Лише вони гарантують перевірену якість і забезпечують працездатність системи постачання стисненого повітря.

Sample title

Перевірка — безпека є безпека

В залежності від виробу й міжсервісних інтервалів спеціалісти компанії Kaeser проведуть перевірку безпеки компресорної установки, користувачі якої виконують технічне обслуговування силами власного персоналу. 
Доступ до установки здійснюється за допомогою ключа RFID. Повна сервісна документація забезпечує надійність — в тому числі по відношенню до діючих законодавчих вимог з техніки безпеки. 
Це забезпечує довгострокову експлуатаційну надійність і доступність компресорної станції. 
Терміни проведення обстеження індивідуально узгоджуються з виробничими потребами клієнта.
Робочий час, витрати на відрядження й проживання розраховуються за встановленою фіксованою ціною.

Sample title

Ваше обладнання в надійних руках

Якщо йдеться про безпеку, доступність і збереження вартості компресорної станції договір на технічне обслуговування від компанії Kaeser — це те, що треба: в залежності від виробу й міжсервісних інтервалів сервісні техніки Kaeser проведуть перевірку й технічне обслуговування.

Sample title

Повний сервіс — без ускладнень за фіксованою вартістю

Договір на повне технічне обслуговування від Kaeser послідовно забезпечує надійність і доступність, економічність і збереження вартості комплексних систем постачання стисненого повітря протягом всього терміну експлуатації.

Sample title

Енергозбереження і безпека завдяки оригінальним частинам KAESER

Оригінальні частини від Kaeser довели свою надійність і довговічність протягом тривалого часу. Сервісні й запасні частини від Kaeser гарантують перевірену якість.

Контакти

Замовити техніку:

Your data is successfully submiited. Thank you!
There's something wrong when submitting your data.
ТОВ «Кезер Компрессорен»

08135, Україна с. Чайки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл. вул. Валентини Чайки, 16

044 593 47 57,  +38 067 501 76 75

https://ua.kaeser.com/

 

Замовити техніку
Передзвоніть мені