Your image

Конструкторсько-виробниче підприємство «УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА» – це провідний в Україні виробник броньованої техніки та озброєння. Наша мета – допомагати в посиленні обороноздатності України шляхом забезпечення силових структур та відомств новітніми зразками озброєння та військової техніки, зростання зовнішньоекономічного потенціалу держави через просування продукції нашого виробництва на міжнародні ринки.

Pedro Prank

Спеціалізований броньований автомобіль «ВАРТА» розроблений згідно потреб силових відомств України та підрозділів спеціального призначення для участі у військових конфліктах, антитерористичних операціях та в операціях об’єднаних сил.

СБА «ВАРТА» в 2015-2016 роках успішно пройшов визначальні відомчі випробування згідно програми і методики випробувань Міністерства оборони України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України. Може модифікуватися як автомобіль для перевезення особового складу, командно-штабна машина, санітарний автомобіль для евакуації поранених та самохідна мінометна установка.

Sample title

Спеціалізований броньований автомобіль «Новатор» сконструйований з урахуванням сучасних вимог до техніки підрозділів спеціального призначення з використанням шасі, що пристосоване до експлуатації в найскладніших умовах бездоріжжя з колісною формулою 4×4 та 6,7-літровим турбодизельним двигуном Ford. Автомобіль у базовій версії оснащений системою пожежогасіння моторного та десантного відсіку, автономною кліматичною систему, системою навігації та системою Run-flat, яка дозволяє продовжувати рух навіть при пошкодженні коліс.

Спеціалізований броньований автомобіль «Новатор» масою 8,845 кг та вантажопідйомністю до 1845 кг, в салоні автомобіля може розміститися п’ять пасажирів. У вантажному відсіку обладнане місце для сидіння та передбачено місце для фіксації санітарних нош. СБА “Новатор” здатен долати водні перешкоди глибиною 0,75 м та підйом 60%.

Sample title

Контакти

Спитати про техніку:

Ваше повідомлення успішно відправлено! Дякуємо!
Щось пішло не так...
Ukrainian Armor LLC

Україна, 03057 м. Київ, вул. Довженка, 18

+38 044 337 70 10

www.ukrarmor.com

 

Замовити техніку
Передзвоніть мені